środa, 27 lipiec 2022 08:51

Poznaj najlepsze filmy Marvela do obejrzenia w domu!

telewizja przez internet telewizja przez internet fot:pexels

Jakie filmy Marvela warto obejrzeć? Poznaj najlepsze produkcje, które na stałe zapisały się na kartach historii kina. Jeśli jeszcze nie widziałeś żadnego filmu o superbohaterach produkcji Marvel Cinematic Universe, to najlepszy czas, aby nadrobić zaległości. Przyszykuj popcorn, wygodną kanapę i przygotuj się na wielogodzinną rozrywkę!

 

Najlepsze filmy Marvela, które koniecznie musisz zobaczyć

Szykuj się na wielogodzinny seans z superbohaterami, których przygody pochłoną Cię bez reszty. Poznaj jedne z najlepszych produkcji Marvela! Dowiedz się także, czym jest telewizja przez Internet i dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania. 

1. „Iron Man”

„Iron Man” to film, od którego wszystko się zaczęło. Mimo upływu lat pozostaje jedną z najlepiej ocenianych produkcji. W rolę ekscentrycznego milionera i tytułowego bohatera wcielił się Robert Downey Jr., który doskonale odnalazł się w tej roli, przyciągając do sal kinowych masę widzów. Fabuła opowiada o beztroskim multimiliarderze, który postanawia walczyć ze złem. Jego bronią jest supernowoczesna zbroja.

2. „Avengers”

Kiedy światu grozi upadek, niezbędna jest interwencja nieustraszonej drużyny, która może stawić czoła nawet pozaziemskim zagrożeniom. Za stworzenie zespołu odpowiada Nick Fury, szef międzynarodowej agencji S.H.I.E.L.D. Zrzesza on ludzi o niezwykłych zdolnościach, takich jak Kapitan Ameryka, Iron Man czy Thor. Film ten łączy najlepszy humor i trzymające w napięciu sceny walk.

3. „Spider Man: Homecoming”

„Spider Man: Homecoming” to pozycja, którą warto obejrzeć ze względu na fakt, że wnosi do uniwersum Marvela powiew świeżości. Spider Mana zna chyba każdy z nas, jednak w tej odsłonie da się poznać jako pełny energii młodzieniec, który świetnie radzi sobie jako superbohater chcący zostać Avengersem oraz zwykły chłopak mierzący się ze szkolnymi perypetiami. Film ten jest okraszony ogromną dawką humoru, dzięki której nie przestaniesz się śmiać.

4. „Deadpool”

„Deadpool” to film inny niż typowe ekranizacje przygód superbohaterów. Opowiada historię człowieka, który na skutek eksperymentu zyskał moc samouzdrawiania. Jego życie obróciło się przez to o 180 stopni – stracił wszystko, co kiedyś było dla niego najważniejsze. Wyrusza więc w pogoń za naukowcem, który zmienił go w Deadpoola. Film ten pokazuje, że bycie superbohaterem wcale nie jest świetne. Do tego cała fabuła przepełniona jest autoironią, która bawi do łez.

Telewizja internetowa z dekoderem – skonfiguruj telewizję według własnych upodobań

Telewizja przez Internet to rozwiązanie, które umożliwia użytkownikowi skonfigurowanie swojego pakietu tak, jak tylko chce. Dzięki ofercie od INEA możesz wybierać paczki tematyczne kanałów telewizyjnych, a także zmieniać je, nawet w czasie trwania umowy.

Telewizja internetowa z dekoderem bezprzewodowym to nowe możliwości. Możesz oglądać kanały liniowe, a także filmy na YouTube w najwyższej jakości 4K. Dodatkowo czekają na Ciebie najlepsze hity w wypożyczalni VOD. Telewizja przez Internet INEA umożliwia także oglądanie programów nawet na 5 urządzeniach jednocześnie, dzięki opcji Multiroom.