poniedziałek, 20 czerwiec 2022 11:26

Dobry dealer samochodów Iveco  

grupadbk.com grupadbk.com fot:pixabay

Jeżeli prowadzi się firmę usługowo-transportową to po prostu trzeba mieć szeroką flotę, która sprosta różnorodnym wyzwaniom na drodze.

Jednak pozyskanie nowych samochodów wiąże się z ogromnymi kosztami, na które nie stać przedsiębiorców i ich firmy. Dobry dealer Iveco, który prowadzi autoryzowany handel używanymi samochodami jest na wagę złota. Takim dealerem jest grupadbk, której samochody można stale monitorować na stronie internetowej grupadbk.com.

Dostępność samochodów Iveco – autoryzowany handel, leasing, wynajem

Grupadbk to autoryzowany dealer samochodów marki Iveco. Oznacza to, że posiada zezwolenie na prowadzenie handlu tą marką. Wszystkie używane samochody dostawcze marki Iveco są przed sprzedażą dodatkowo sprawdzane poprzez testy i jazdy próbne – więc nie ma tutaj przypadku, ani kupowania kota w worku.

Jednak istnieją inne opcję na pozyskanie samochodów marki Iveco typu Iveco Daily lub Iveco Eurocargo. Jest nią wynajem samochodu ciężarowego, który wiąże się z szeregiem pozytywów na każdej zainteresowanej firmy. Wynajem oznacza udostępnienie samochodu Iveco przez grupę DBK dla firmy transportowo – usługowej. Dzięki temu może ona korzystać z samochodu przez określony okres zawarty w umowie w zamian za comiesięczną kwotę, która również została indywidulanie ustalona. Samochody są w bardzo dobrej kondycji, dlatego można śmiało zaimponować wszystkim pracownikom i klientom.

Trzecią opcją jest autoryzowany leasing samochodu. Jest on niejako podobny do najmu jednak po okresie umowy można wykupić używany samochód na własność. Największy atut leasingu jest oszczędność, gdyż samochód można śmiało wliczyć w koszty firmowe.

Podsumowanie

Jak widać istnieje wiele opcji poza zakupem samochodu dostawczego na własność. Warto z nich skorzystać. Jednak trzeba znaleźć dobrego dealera, który handluje sprawdzonymi i przebadanymi samochodami. Grupa DBK to autoryzowany dealer posiadający bardzo dobre opinie – to z usług takich firm klienci powinni korzystać.