poniedziałek, 28 sierpień 2023 11:25

Wyjątkowe wyjazdy narciarskie we Włoszech. Polska szkoła narciarska, której nie można przeoczyć

Wyjątkowe wyjazdy narciarskie we Włoszech. Polska szkoła narciarska, której nie można przeoczyć Wyjątkowe wyjazdy narciarskie we Włoszech. Polska szkoła narciarska, której nie można przeoczyć fot: Adobe Stock

Jeśli uczyć się jazdy na nartach to tylko pod okiem polskich instruktorów. W tym celu nie trzeba się ograniczać tylko do polskich stoków narciarskich, ale można wyjechać do Włoch razem z polską szkołą narciarską Zgorky.pl.

 

Polska szkoła narciarska we Włoszech czeka na Ciebie!

Polska szkoła narciarska i snowboardowa Włochy to miejsce zarówno dla dorosłych i dla dzieci, dla których organizowane jest narciarskie przedszkole. Szkolenie w zaledwie kilka dni nauczy podstaw jazdy na nartach, a także pomoże poprawić dotychczasowe umiejętności. Każda trasa, na której odbywają się kursy polskiej szkoły narciarskiej Zgorky.pl ma odmienny charakter, jest niezwykle urokliwa, a jednocześnie dobrze przygotowana do jazdy. Dodatkowo dostępność szlaków o różnym stopniu trudności sprawia, że idealne miejsce dla siebie znajdą zarówno początkujący narciarze, jak i amatorzy bardziej ekstremalnej jazdy.

Niezwykłe przygody czekają na Ciebie we Włoskich Alpach! Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do Polskiej szkoły narciarskiej.

To co wyróżnia polską szkołą narciarską i snowboardową we Włoszech, to przede wszystkim odpowiednie dopasowanie szkolenia do poziomu zaawansowania uczestników kursu. Godziny szkolenia są elastyczne i łatwo je pogodzić np. ze zwiedzaniem pięknej okolicy czy innymi aktywnościami. Zgodnie z preferencjami uczestników szkolenie jazdy na nartach można odbywać się rano lub w godzinach popołudniowych. Na uwagę zasługuje też profesjonalna kadra trenerska https://zgorky.pl. Każdy kurs kończy się podsumowaniem, zawodami narciarskimi lub sprawdzianem umiejętności narciarskich.

Polska szkoła narciarska we Włoszech i jej niezwykłe lokalizacje!

To co wyróżnia polską szkołę narciarską we Włoszech to duża różnorodność stoków narciarskich do wyboru. Uczestnicy kursu mogą trenować swoje umiejętności narciarskie czy snowboardowe m.in. w Sella Ronda – Val Gardena, jednej z najbardziej fascynujących i najpiękniejszych karuzeli narciarskich na świecie, łączącej 4 wielkie ośrodki narciarskie czy w popularnym Livigno, jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w Alpach z 115 km tras narciarskich, aż 33 wyciągami i 40 km tras biegowych. Kursy narciarskie odbywają się też m.in. w Kronplatz, najlepszym ośrodku narciarskim w Tyrolu Południowym z najnowocześniejszą infrastrukturą narciarską we Włoszech, a dodatkowo z piękną malowniczą panoramą Alp Zillertalskich i Dolomitów, która roztacza się podczas jazdy.