wtorek, 29 listopad 2022 17:52

Co potrafi łóżeczko dostawne?

łóżeczko dostawne łóżeczko dostawne mat. prasowe

Zastanawiacie się nad zakupem łóżeczka dostawnego? Jeśli jeszcze nie podjęliście decyzji czy będziecie spać z dzieckiem czy osobno, sprawdźcie możliwości tego mebelka – być może to rozwiązanie Waszych dylematów.

 

Dla zdrowia i spokoju malucha

Choć może brzmi to banalnie – łóżeczko dostawne to naprawdę trochę więcej niż… mebel. To rozwiązanie, które pomaga zaspokoić jedną z podstawowych potrzeb noworodków i niemowląt: potrzebę bezpieczeństwa i bliskości rodziców. Nawet jeśli nie chcecie brać dziecka do Waszego łóżka, łóżeczko dostawne pozwala Wam być z nim w stałym kontakcie, także fizycznym i czuwać nad jego spokojem i bezpieczeństwem. Maluszek, czując i słysząc Waszą obecność, jest zrelaksowany i nic nie zakłóca jego harmonijnego rozwoju.

Łóżeczko dostawne kołyska

Nic tak nie cieszy niemowląt, jak delikatne kołysanie. Łóżeczko dostawne kołyska to model, który łączy dwie funkcje, pozwalając Wam przekształcać mebelek zgodnie z aktualnymi potrzebami w dzień lub w nocy. Delikatne kołysanie pomaga wyciszyć i uspokoić dziecko przed drzemką, ale może być także sposobem na zapewnienie atrakcji maluszkowi, który nie śpi. Takie wielofunkcyjne rozwiązania to super przydatne patenty, które ułatwiają życie młodym rodzicom

Wsparcie podczas kolki i refluksu

Niektóre modele łóżeczek dostawnych mają przydatną funkcję uniesienia jednego z krótszych boków. Dzięki temu maluch przyjmuje pozycję, która zapobiega ulewaniu pokarmu i może przynosić ulgę w czasie dolegliwości jelitowo-żołądkowych, na które dość często cierpią młodsze niemowlęta. Takie łóżeczko dostawne może być nieocenionym wsparciem szczególnie w czasie zaostrzonych dolegliwości związanych z ulewaniem mleka. 

Łóżeczko dostawne, które potrafi… rosnąć!

Przeprowadzka do własnego pokoju może być dużo prostsza, niż Wam się wydaje – łóżeczko dostawne Shnuggle możecie przekształcić w większą wersję, która będzie towarzyszyła maluchowi w kolejnych etapach rozwoju, aż do drugich urodzin. Takie łóżeczko dostawne, powiększone dzięki specjalnemu zestawowi Convesrion Kit, jest wciąż tą samą, dobrze znaną, bezpieczną przestrzenią. Dzięki temu dziecko łatwiej akceptuje oddalenie od rodziców i uczy się spać we własnej, zupełnie autonomicznej przestrzeni. 

Jak widzicie, tworząc wyprawkę dla noworodka warto umieścić na niej łóżeczko dostawne. Posłuży przez wiele lat, pełniąc wiele różnych funkcji, które – wychodząc naprzeciw potrzebom maluchów – są jednocześnie super wygodnymi rozwiązaniami dla młodych rodziców.