środa, 06 lipiec 2022 09:25

Jak wybrać prezent na 18-te urodziny dla chłopca?

Jak wybrać prezent na 18-te urodziny dla chłopca? Jak wybrać prezent na 18-te urodziny dla chłopca? fot: pixabay

To nie jest nowością, że nastoletni chłopcy mogą być nieco trudni do odczytania. Ciężko jest ich skłonić do mówienia więcej niż jednym słowem, a tym bardziej do dokładnego wyrażenia ich gustów. Aby znaleźć najfajniejsze prezenty, które wywołają uśmiech na twarzach tej szczególnie trudnej grupy odbiorców, rozmawialiśmy z rzeczywistymi nastoletnimi chłopcami o rzeczach, których pożądają.

Przeczytaj, co sądzą o najlepszych prezentach dla młodych sportowców czy gry wideo to nadal dobry pomysł i kto produkuje najlepszą odzież wierzchnią.

Co podarować na urodziny?

  • Prezenty gamingowe 

Gry wideo, oczywiście, to odwiecznie popularny prezent wśród nastoletnich chłopców. Jeśli chodzi o konsole, wielu nastoletnich chłopców powiedziało, że PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox One X wciąż znajdują się na szczycie ich list, ponieważ wiele z nich nie dostało je jeszcze do swoich rąk. Konsole są często wyprzedane w sklepach, chyba że kupisz odnowione lub nowe modele z witryn odsprzedaży, takich jak eBay lub StockX. Sprzedawcy jednak uzupełniają zapasy, więc możesz mieć szczęście, jeśli będziesz regularnie sprawdzać.

  • Prezenty-przeżycia

Jeśli jednak nie udało ci się kupić konsolę, można zorganizować grę w rzeczywistości. W takim miejscu jak strzelnica można poczuć się bohaterem gier Counter Strike albo Call of Duty. Zaproś nastolatka na strzelnicę i daj mu szansę potrzymać broń we własnych rękach i postrzelać z niej. Skok adrenaliny we krwi jest gwarantowany.

  • Prezenty sportowe

Każdy wierny fan sportu musi posiadać czapkę z daszkiem, aby wspierać swoją ulubioną drużynę. Chociaż to nie od Ciebie zależy, jaką drużynę kocha Twój nastoletni chłopiec - to zadanie nie powinno być zbyt trudne. Dla fanów baseballu wybierz markę, która produkuje czapki dla NBA, NHL i NFL. 

  • Prezenty ekstremalne

Wszystkie nastolatki wiążą swoje 18 urodziny ze staniem się dorosłym i możliwością robić co chcą. W takim przypadku dobrym prezentem będzie voucher prezentowy na ekstremalne zajęcie w stylu lot balonem lub motoparalotnią, szkolenie motocross czy jazda off-road.

  • Karty podarunkowe

Jeśli naprawdę nie masz pojęcia co kupić lub potrzebujesz prezentu w ostatniej chwili, jedna porada: Chłopcy uwielbiają karty podarunkowe. Karty podarunkowe są przydatne zawsze i na wszystko. Karty do Starbucks, Apple Music czy Netflixa - wybór zależy od ciebie.